Nasze Jachty 

Szybkie, zwrotne, sportowe lub rodzinne, zawsze dopasowane do Twoich potrzeb – takie są nasze jachty. Wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania i ciesz się idealnym wypoczynkiem!

Antila 33 "Portofino"

Chorwacja na Mazurach!

Nowoczesna, dynamiczna sylwetka z charakterystycznym załamaniem kadłuba oraz eleganckie linie to cechy wyróżniające ten jacht na tle innych jednostek. Przestronny i ergonomiczny kokpit ze stałym stołem oraz wydzielone stanowisko sternika z dwoma kołami sterowymi oraz możliwością łatwej obsługi żagli sprawiają że żeglowanie jest równie przyjemne i komfortowe dla kapitana jak i załogi. Asymetryczna zejściówka pozwala na ułatwienie obsługi takielunku oraz […]SHINE 30 "Prasonisi"

Gwarantuje udany wypoczynek

Nowy, komfortowy jacht na 9 osób. Shine 30 to duża i ekskluzywna jednostka, która ze swoimi charakterystycznymi 3 kabinami pozwoli cieszyć się wypoczynkiem na wysokim poziomie. Bogate wyposażenie daje uczucie mieszkania w prawdziwym hotelu na wodzie. Do tego jacht, mimo swoich majestatycznych rozmiarów, jest zwrotny, nawet przy niskich prędkościach, co pozwala cieszyć się pięknem Mazurskich jezior. Czarter jachtu shine to […]Phila 900 Tarifa

Prawdziwy luksus na Mazurach

Nowość ze stoczni Delphia! Jacht 8 osobowy posiadający najnowocześniejszy design spośród 30 stopowych jachtów. Piękna linia kadłuba jest jednocześnie zaprojektowana z myślą o nadaniu walorów nautycznych. Jest to jacht zarówno wygodny jak i szybki. Na pokładzie znajduje się bogate wyposażenie, które zapewni komfort żeglugi. Jacht jest doskonały. Stanowi kwintesencję komfortu i przestrzeni mieszkalnej, zachowując przy tym świetne parametry nautyczne. Czarter […]Maxus 33.1 Rs "Borino"

Król Mazur

Maxus 33.1 RS powstał na bazie doświadczeń z produkcji i eksploatacji modelu Maxus 33 – jachtu który w ostatnich latach przebojem zdobył rynek. Teraz stworzono jeszcze lepszą, piękniejszą i szybszą jednostkę. Maxus 33.1 RS już w czasie swojej premiery otrzymał Złoty Medal XV Targów Żeglarstwa i Sportów Boatshow. Zyskał również tytuł „Króla Mazur” – według porównawczego testu miesięcznika Żagle, przeprowadzonego […]SEDNA 30 "Oktopus"

Niezwykle przestronna

Sedna 30 to jacht wyjątkowo sprawny nautycznie. Dodatkowo w 2013 roku łódź zyskała nowoczesne wnętrze, nową podłogę, nowe obicia burt, oświetlenie, instalację wodną, elektryczną i ogrzewanie. Stała się przyjazna użytkownikowi, a jednocześnie nie utraciła swojego sportowego charakteru. Sedna 30 to szybki jacht turystyczny dający dużą satysfakcję z żeglugi. Świetnie sprawdzi się dla osób lubiących adrenalinę oraz ceniących spędzanie czasu w […]TWISTER 830 (Raptor 27) "Hey Joe"

Wyprzedza wszystkich

Jacht turystyczno-regatowy z 2009 roku, wybudowany przez stocznię Raptor. Twister 830 został skonstruowany na bazie znanego od lat Twistera 800N. Jacht posiada 2 zamykane kabiny, dziobową i bardzo dużą rufową, dzięki czemu komfortowo pomieści 8 załogantów. Jest polecany szczególnie osobom, które lubią szybkie i mocne żeglarstwo, a jednocześnie cenią sobie komfort powiększonej (względem Twistera 800N) przestrzeni. Uwaga – ten jacht potrafi […]SEDNA 30 "Persefona'"

Sportowy, rodzinny i przestronny

Sedna 30 to jacht wyjątkowo sprawny nautycznie. Stała się przyjazna użytkownikowi, a jednocześnie nie utraciła swojego sportowego charakteru. Sedna 30 to szybki jacht turystyczny dający dużą satysfakcję z żeglugi. Świetnie sprawdzi się dla osób lubiących adrenalinę oraz ceniących spędzanie czasu na wodzie.ANTILA 27 "Paros"

Luksus i sport w jednym

Jest to NOWY 3 KABINOWY jacht wyprodukowany w 2017 roku. Jacht bardzo szybki i zwrotny. Silnik Suzuki 8 KM ze starterem/rozrusznikiem, ładowaniem i zmianą biegów w manetce! Bardzo polecam. Liczba koi -10. Zabudowa w oryginalnej skleice oliwkowej, blat kuchenny z marmuru. Posiada 3 zamykane kabiny(dziobowa i 2 rufowe). Jacht posiada lodówkę, ogrzewanie diesla, markowe samoknagujące kabestany Lewmara, ławeczki na koszach […]Twister 800 N Enterprice

Sportowy, szybki i przestronny.

Jacht Twister 800n to konstrukcja turystyczna, ale z mocnym zacięciem regatowym. Jacht szybki, bardzo łatwo wchodzi w przechył, ale trzyma go i nie pogłębia przy naprawdę silnym wietrze. Dostarcza wobec tego wrażeń amatorom „jazdy na kancie”. Cechą charakterystyczną jest bardzo łatwa sterowność i duża szybkość.  Jacht komfortowy i mimo regatowej linii, ma dość dużo miejsca w messie.  Bardzo wygodnie może […]TWISTER 800N "Rastaman"

Absolutny bestseller

Twister 800N jest jachtem turystyczno-sportowym, który łączy w sobie szybkość, wygodę i bezpieczeństwo. Jacht jest zwrotny i przyjemny w prowadzeniu. Posiada olbrzymi, wygodny kokpit oraz funkcjonalnie zagospodarowane wnętrze. Wysokość stania we wnętrzu to 180 cm, co dodatkowo podnosi komfort. Jacht jest w stanie pomieścić załogę 8 osób. Jachty tej klasy wyposażone są standardowo w lodówkę. Ze względu na swój charakter […]Phobos 25 "El Gouna"

Sportowy, rodzinny i przestronny

Zaprojektowany przez znanego regatowca Wojtka Spisaka „szybki” kadłub Phobosa 25 jest szeroki i stosunkowo płaski. Z jednej strony gwarantuje znakomitą stateczność, a z drugiej sporą pojemność wnętrza.Phobos 25 wyróżnia się dużym kokpitem z którego jest znakomita widoczność w stronę dziobu. Ponadto na koszach rufowy, zamocowane są siedziska dla sternika. Aż cztery osobne schowki kokpitowe ułatwiają przechowywanie niezbędnych dla żeglarzy przedmiotów. […]Phobos 25 "El Yaque"

Sportowy, rodzinny i przestronny

El yaque to szybki jacht, który jest szeroki oraz stosunkowo płaski, co gwarantuje znakomitą stateczność oraz pojemność wnętrza, która jest także sporym atutem. El yaque posiada duży kokpit dający pewność znakomitej widoczności w stronę dziobu. Na koszach rufowych znajdują się wygodne siedziska dla sternika. Schowki kokpitowe to miejsca, w których żeglarz przechowa wszystkie swoje najważniejsze przedmioty. Zamykana kabina dziobowa to […]Phila 880 SIUPKA

Phila 880 to jacht o świetnych właściwościach nautycznych , niezwykle szybki i zwrotny. Zapewnia bezpieczeństwo żeglugi w niemal każdych warunkach pogodowych. wyjątkowo praktyczne rozwiązania pokładu, takielunku oraz zabudowy wnętrza znakomicie sprawdzają się na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Szerokie półpokłady zapewniają swobodę poruszania się po jachcie, a siedziska rufowe zapewniają sternikowi dobrą widoczność.

Phila 880 to jacht o świetnych właściwościach nautycznych , niezwykle szybki i zwrotny. Zapewnia bezpieczeństwo żeglugi w niemal każdych warunkach pogodowych. wyjątkowo praktyczne rozwiązania pokładu, takielunku oraz zabudowy wnętrza znakomicie sprawdzają się na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Szerokie półpokłady zapewniają swobodę poruszania się po jachcie, a siedziska rufowe zapewniają sternikowi dobrą widoczność.TANGO 780S "Wiedźmin"

Tnie fale jak szalony;)

Tango 780S to jednostka znana dla większości żeglarzy. Dynamiczny, szybki i łatwy w prowadzeniu – to jego największe atuty. Jacht cieszy się dużym uznaniem żeglarzy ze względu na swoje znakomite cechy nautyczne. Małe zanurzenie, uchylny miecz i podnoszona płetwa sterowa stwarza możliwości dochodzenia do każdego brzegu. Jacht polecamy wszystkim żeglarzom, szczególnie ceniącym sobie wolność i niezobowiązujący charakter wypoczynku. W sezonie 2018r […]LAGUNA 730 "Letnia Przygoda"

Rodzinny i przestronny

Nowoczesna bryła szerokiego kadłuba z prawie pionowym dziobem i pękatymi burtami pozwoliła wygospodarować we wnętrzu wystarczająco dużo miejsca nawet dla 8 osób, jednocześnie zachowując wysokie właściwości nautyczne. We wnętrzu jachtu znajduje się obszerny przedział sanitarny, kambuz z kuchenką i zlewem oraz stół umożliwiający wspólne spożycie posiłku całej załodze. Wysokość wnętrza pozwala komfortowo rozkoszować się wypoczynkiem. Laguna posiada wiele wygodnych i […]ANTILA 24 Effendi

Wygoda w przystępnej cenie

Effendi jest jachtem, którego stylistyka jest niezwykle podobna do Antili 26. Plusem jest jednak to, że posiada znacznie bardziej przestronniejsze wnętrze, które daje możliwość pomieszczenia nawet 8 osób. Jest to jacht łatwy do sterowania, przy tym bardzo zwrotny, dlatego jest polecany również żeglarzom, którzy dopiero zaczynają poważniejszą przygodę z tym zajęciem. Ważnym atutem Effendi jest to, że posiada niską nadbudowę […]Maxus 26 "Artemida"

Nowoczesny, rodzinny i wygodny

Maxus 26 jest pierwszym jachtem z nowoczesnej linii evo. Jego atrybutem jest wprowadzenie wyjątkowo oryginalnego kształtu, odpowiadającego obecnym trendom na światowym rynku. Jacht wyróżnia szczególny styl pokładu, zupełnie odmienny od charakterystycznego dla wcześniejszych maxusów. Subtelnie wydłużona powierzchnia okien i nakładek na nadbudówce oraz wyraźnie zaznaczony kant, to tylko niektóre z atutów nowego Maxusa 26.ANTILA 24 "Dziewczyna Szamana"

Wygoda w przystępnej cenie

Jacht nawiązujący stylistyką do Antili 26, posiada jednak przestronniejsze wnętrze, dzięki czemu pomieści się w nim nawet 8 osób. Jest szybki, zwrotny i łatwy w prowadzeniu, co powoduje, że nadaje się idealnie również dla początkujących żeglarzy. Dodatkowym atutem jest stosunkowo niska nadbudówka ułatwiająca żeglugę i gwarantująca doskonałą widoczność w każdym kierunku. Jacht posiada obszerną i dobrze rozplanowaną przestrzeń mieszkalną, która […]ANTILA 24 "Ibiza"

Wygoda w przystępnej cenie

Ibiza to typ jachtu, który swoją stylistyką nawiązuje do Antilli 26. Jego znakiem szczególnym jest jednak to, że posiada on przestronniejsze wnętrze, za sprawą czego możliwe jest pomieszczenie nawet 8 osób. Ibiza jest jachtem niezwykle zwrotnym i prostym, jeżeli chodzi o sterowanie. Lekkość, oraz sterowność to atuty, które przydatne będą każdemu początkującemu żeglarzowi. Dzięki niskiej nadbudówce żegluga będzie ułatwiona, widoczność […]TES 678 BT "Gepard"

Bezpieczny i stabilny

Jacht wygodny dla 6 osób. Bardzo stabilny i bezpieczny na wodzie. Nie wpada w gwałtowne przechyły. Idealny dla rodzin z dziećmi i początkujących żeglarzy. Zamykane ławeczki rufowe stanowią zabezpieczenie przed wypadnięciem. Pomimo niewielkich rozmiarów posiada dobrze przemyślane i pakowne wnętrze, które charakteryzuje się podwyższonym standardem.Najlepszy pomysł na dobrą rozrywkę to czarter jachtów Mazury. Tylko te jedyne w swoim rodzaju czartery jachtów Giżycko zapewnią Ci znakomitą zabawę. Dlatego postaw na czarter jachtów na Mazurach jeszcze dziś! Jachty Giżycko czekają na Ciebie!