Наши яхты 

Быстрые, манёвренные, спортовные, семейные, всегда приспособливанные к Вашим запросам - это наши яхты! Выбирайте, который оправдывает Ваши ожидании и ползутесь идеалным отдыхам!

ANTILA 33 "Casablanca"2023 r.

Nowoczesny i luksusowy

Nowy jacht z zakończoną budową w 2023 roku. Został wykonany z nowoczesnych materiałów w jasnej kolorystyce z antracytowymi akcentami. W kokpicie pełne bimini z tentem zaciąganym na szprycbudę. Pokład jest wyłożony flexiteekiem w kolorach szarości. Jacht posiada stacjonarny silnik 25 KM diesla, duży ster strumieniowy 3 KW, mocne ogrzewanie z dużym piecem diesla, elektryczny kabestan, wc morskie wraz z prysznicem […]Antila 33 "Portofino"

Chorwacja na Mazurach!

LIFTING JACHTU 2023: Naprawa i polerka całości laminatów, nowe obszycia skórzane kół sterowych, nowa podłoga w jachcie. Przestronny i ergonomiczny kokpit ze stałym stołem. Ponadto wydzielone stanowisko sternika z dwoma kołami sterowymi oraz możliwością łatwej obsługi żagli. Sprawia to, że żeglowanie jest równie przyjemne i komfortowe dla kapitana jak i załogi. Trzy zamykane kabiny, każda z przedsionkiem i obszernymi szafami […]Maxus 33.1 Rs "Borino"

Król Mazur

LIFTING JACHTU 2023 : wymienione pokrowce materaców mesy na materiał nieplamiący, wymieniona podłoga w jachcie, ogólny lifting poszycia /laminatów całego jachtu ,kokpit pokryty teakiem Wszystkie zmiany w 2023. Maxus 33.1 RS już w czasie swojej premiery otrzymał Złoty Medal XV Targów Żeglarstwa i Sportów Boatshow. Zyskał również tytuł „Króla Mazur” – według porównawczego testu miesięcznika Żagle, przeprowadzonego wśród czterech największych […]SHINE 30 "Prasonisi"

Gwarantuje udany wypoczynek

Jacht z 2014 roku. Posiada koło sterowe, ster strumieniowy i silnik stacjonarny. Materace wymienione w 2020 roku, podłoga w 2021. W 2022 roku lifting całego kadłuba który nadał ponownej świeżości. ATUT : walory mieszkalne i super mocny silnik STACJONARNY do każdych warunków. Wygodny i komfortowy na 9 osób . Shine 30 to duża jednostka, która ze swoimi charakterystycznymi 3 kabinami […]Phila 900 Tarifa

Prawdziwy luksus na Mazurach

ATUT: Koło sterowe a płetwa na pawęży!!! SILNIK 15 KM z ELEKTRYCZNYM TRIMEM!!! Nowoczesny 8-mio osobowy jacht ze stoczni Delphia!. Piękna linia kadłuba jest jednocześnie zaprojektowana z myślą o nadaniu walorów nautycznych. Jest to jacht zarówno wygodny jak i szybki. Na pokładzie znajduje się niezbędne wyposażenie, które zapewni komfort żeglugi. Jacht stanowi kwintesencję niezłego komfortu i przestrzeni mieszkalnej, zachowując przy […]AQUATIC 28 "Get Lucky"

Nowoczesny, klasyczny, rodzinny.

Jacht został skonstruowany przez znanego i cenionego konstruktora dr inż. Jerzego Pieśniewskiego przy współpracy ze stocznią. Jednostka ma 8,50m długości kadłuba oraz 2,98m szerokości. Kokpit jachtu pokryty jest drewnem tekowym, które nadaje uroku żeglarskiego i charakteru jednostce a także ułatwia utrzymanie czystości. Jacht posiada 3 zamykane kabiny 2 osobowe, jednakże pomieści 9 osób biorąc pod uwagę mesę. Wyposażony jest w […]SEDNA 30 "Oktopus"

Niezwykle przestronna i szybka . PORT PIĘKNA GÓRA

Sedna 30 to jacht wyjątkowo sprawny nautycznie . Sedna 30 to szybki jacht turystyczny dający dużą satysfakcję z żeglugi. Świetnie sprawdzi się dla osób lubiących adrenalinę oraz ceniących spędzanie czasu w większej grupie znajomych. Jacht bez przeszkód zmieści 8 — 10 osób, a 3 oddzielne zamykane kabiny zapewnią komfort każdemu żeglarzowi.ANTILA 27 "Paros"

Luksus i sport w jednym

Jest to 3 KABINOWY jacht wyprodukowany w 2017 roku. Jacht bardzo szybki i zwrotny. Silnik Suzuki 8 KM ze starterem/rozrusznikiem, ładowaniem i zmianą biegów w manetce! Bardzo polecam. Liczba koi -10. Zabudowa w oryginalnej sklejce oliwkowej, blat kuchenny z marmuru. Posiada 3 zamykane kabiny(dziobowa i 2 rufowe). Jacht posiada lodówkę, ogrzewanie diesla, markowe samoknagujące kabestany Harcenławeczki na koszach rufowych, głośnik […]Antila 27 "El Pablo"

Zwrotny,sztbki, rodzinny i przestronny

Nowy silnik  Yamaha 2024 o mocy 9,9,KM. NOWE ŻAGLE wymienione w 2022 . W 2021 wymienione POKROWCE. Po sezonie 2019 jacht przeszedł renowację kadłuba.Jest to  jacht wyprodukowany przez Stocznię w 2013 roku. Jacht szybki i zwrotny, a przy tym wygodny i rodzinny.  Zabudowa w  sklejce dębowej. Posiada 3 zamykane kabiny(dziobowa i 2 rufowe). Jacht posiada lodówkę, ogrzewanie diesla, markowe  kabestany […]ANTILA 27 "Cayo Coco"

Sportowy, rodzinny i przestronny

Nowość 2024. Antila  jeszcze w produkcji .Zdjęcia oryginanle w trakcie BUDOWY. Jacht posiada 3 zamykane kabiny(dziobowa i 2 rufowe), WC MORSKIE ze zbiornikiem na fekalia, wodę zaburtową, mikrofalę, lodówkę szufladową oraz ogrzewanie, TV, radio. Silnik prawdopodobnie Mrcury 9KM.  Liczba koi -10. Zabudowa w dębie indriustrialnym, blat kuchenny z kamienia. Jacht wyposażony jest w  markowe samoknagujące kabestany ,ławeczki na koszach rufowych, […]Antila 27 "NIRWANA" 2022r

Sportowy, rodzinny i przestronny. PORT PIĘKNA GÓRA

3 KABINOWY jacht wyprodukowany 07.2022 roku. Jacht bardzo szybki i zwrotny. Silnik Yamaha 9,9 z ładowaniem i zmianą biegów w manetce! Bardzo polecam. Liczba koi -10. . Posiada 3 zamykane kabiny(dziobowa i 2 rufowe). Jacht posiada lodówkę, ogrzewanie diesla, markowe samoknagujące kabestany Harken, bimini. Czarter jachtu Antila to doskonały wybór dla każdego żeglarza niezależnie od wieku.Twister 800 N Enterprice

Sportowy, szybki i przestronny. . PORT PIĘKNA GÓRA

Jacht Twister 800 N to konstrukcja turystyczna, ale z mocnym zacięciem regatowym. Jacht szybki, bardzo łatwo wchodzi w przechył, ale trzyma go i nie pogłębia przy naprawdę silnym wietrze. Dostarcza wobec tego wrażeń amatorom „jazdy na kancie”. Cechą charakterystyczną jest bardzo łatwa sterowność i duża szybkość.  Jacht komfortowy i mimo regatowej linii, ma dość dużo miejsca w messie.  Bardzo wygodnie […]Phobos 25 "El Gouna"

Sportowy, rodzinny i przestronny

  Zaprojektowany przez znanego regatowca Wojtka Spisaka „szybki” kadłub Phobosa 25 jest szeroki i stosunkowo płaski. Z jednej strony gwarantuje znakomitą stateczność, a z drugiej sporą pojemność wnętrza. Phobos 25 wyróżnia się dużym kokpitem z którego jest znakomita widoczność w stronę dziobu. Ponadto na koszach rufowy, zamocowane są siedziska dla sternika. Aż cztery osobne schowki kokpitowe ułatwiają przechowywanie niezbędnych dla […]Phobos 25 "El Yaque"

Sportowy, rodzinny i przestronny

Phobos 25 El Yaque to szybki jacht, który jest szeroki oraz stosunkowo płaski. Gwarantuje to znakomitą stateczność oraz pojemność wnętrza, która jest także sporym atutem. El Yaque posiada duży kokpit dający pewność znakomitej widoczności w stronę dziobu. Na koszach rufowych znajdują się wygodne siedziska dla sternika. Schowki kokpitowe to miejsca, w których żeglarz przechowa wszystkie swoje najważniejsze przedmioty. Zamykana kabina […]ANTILA 26 CC "Porto Botte"

Rodzinny i nowoczesny, perfekcyjnie nautyczny.

Płyta kambuzowa wyłożona czarnym granitem. W kokpicie jachtu zamontowano głośniki i podświetlenie. Jacht posiada 2 zamykane kabiny(dziobowa i rufowa).W standardzie: lodówka, ogrzewanie, kabina WC, etc. Markowe wyposażenie Lewmar + 2 duże samoknagujące kabestany. W wewnątrz podświetlenie taśmą led i tradycyjne lampki led. Stworzymy przytulne wnętrze jachtu, stosując jasne materiały tapicerskie.TANGO 780S "Wiedźmin"

Tnie fale jak szalony;) . PORT PIĘKNA GÓRA

Tango 780S to jednostka znana dla większości żeglarzy. Dynamiczny, szybki i łatwy w prowadzeniu — to jego największe atuty. Jacht cieszy się dużym uznaniem żeglarzy ze względu na swoje znakomite cechy nautyczne. Małe zanurzenie, uchylny miecz i podnoszona płetwa sterowa stwarza możliwości dochodzenia do każdego brzegu. Jacht polecamy wszystkim żeglarzom, szczególnie ceniącym sobie wolność i niezobowiązujący charakter wypoczynku. W sezonie 2018r […]ANTILA 24.4"WADERA"

Wadera jacht z 2020r . PORT PIĘKNA GÓRA

Długość całkowita 8,20m. Liczba osób załogi 6. Bogato wyposażony: -samoknagujące kabestany szotowe Harken, samoknagujący kabestan Lewmar przy fale do kładzenia masztu, a także łożyskowane rolki w bramce (co sprawia, że stawianie masztu w pojedynkę to gratka); -uchylne siedziska na rufie; — stopień zejściówki podświetlany, aby ułatwić  wejście i zejście z jachtu po zmroku; — dwie refbanty i system szybkiego refowania […]LAGUNA 730 "Letnia Przygoda"

Rodzinny i przestronny

Nowoczesna bryła szerokiego kadłuba z prawie pionowym dziobem i pękatymi burtami pozwoliła wygospodarować we wnętrzu wystarczająco dużo miejsca nawet dla 8 osób, jednocześnie zachowując wysokie właściwości nautyczne. We wnętrzu jachtu znajduje się obszerny przedział sanitarny, kambuz z kuchenką i zlewem oraz stół umożliwiający wspólne spożycie posiłku całej załodze. Wysokość wnętrza pozwala komfortowo rozkoszować się wypoczynkiem. Laguna posiada wiele wygodnych i […]ANTILA 24 Effendi

Wygoda w przystępnej cenie

Effendi jest jachtem, którego stylistyka jest niezwykle podobna do Antili 26. Plusem jest jednak to, że posiada znacznie bardziej przestronne wnętrze, które daje możliwość pomieszczenia nawet 8 osób. Jest to jacht łatwy do sterowania, przy tym bardzo zwrotny, dlatego jest polecany również żeglarzom, którzy dopiero zaczynają poważniejszą przygodę z tym zajęciem. Ważnym atutem Effendi jest to, że posiada niską nadbudowę […]ANTILA 24 "Dziewczyna Szamana"

Wygoda w przystępnej cenie . PORT PIĘKNA GÓRA

Antila 24 Dziewczyna Szamana to jacht nawiązujący stylistyką do Antili 26. Posiada on jednak przestronniejsze wnętrze, dzięki czemu pomieści się w nim nawet 8 osób. Jest szybki, zwrotny i łatwy w prowadzeniu, co powoduje, że nadaje się idealnie również dla początkujących żeglarzy. Dodatkowym atutem jest stosunkowo niska nadbudówka ułatwiająca żeglugę i gwarantująca doskonałą widoczność w każdym kierunku. Jacht posiada obszerną […]Najlepszy pomysł na dobrą rozrywkę to czarter jachtów Mazury. Tylko te jedyne w swoim rodzaju czartery jachtów Giżycko zapewnią Ci znakomitą zabawę. Dlatego postaw na czarter jachtów na Mazurach jeszcze dziś! Jachty Giżycko czekają na Ciebie!


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, first array member is not a valid class name or object in /home/vector/domains/vector-czarter.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298